APARTAMENTY

NA SZYMOSZKOWEJ

Witamy
Na Szymoszkowej

Oferujemy Państwu sześć funkcjonalnie zaprojektowanych i ekskluzywnie wyposażonych apartamentów, przystosowanych do wygodnego i komfortowego wypoczynku od dwóch do pięciu osób. Są one znakomicie wyposażone. Piękna łazienka z prysznicem lub wanną, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, wygodne łóżka, fotele, telewizor LCD 32 lub 40” z dostępem do 24 kanałów na ziemnej telewizji cyfrowej, to standardowe wyposażenie każdego z nich. Pomieszczenia wykończone są w drewnie z użyciem najlepszych materiałów.
SPA & SAUNY
Nasi goście maja dostęp do domowego SPA wyposażonego w duże, rodzinne jacuzzi i dwie sauny - dużą fińską oraz mniejszą parową.

Szczegóły

POŁOŻENIE
Budynek położony jest w ścisłym historycznym centrum Zakopanego. Od dolnych Krupówek dzieli nas 700 metrów. Kilkunastominutowy spacer w stronę Krupówek pozwoli Państwu docenić uroki zakopiańskiej „starówki” - pięknej ulicy Kościeliskiej. Zabytkowe zagrody góralskie, Willa Koliba, Stary Kościółek, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku to zabytki najwyższej klasy. Charakter zabudowy i niepowtarzalna atmosfera tej ulicy dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.
ATRAKCJE
Położenie budynku pozwala na łatwy dostęp do różnorodnych atrakcji sportowych i turystycznych. Z jednej strony bliskość Gubałówki z jej największymi atrakcjami - kultowa kolej linowo-terenowa, wyciągi krzesełkowe Szymoszkowa i Butorowy, odkryty basen geotermalny oraz piękne trasy spacerowe. Z drugiej strony Tatry, z górującym masywem Giewontu. W pobliżu najpopularniejsza tatrzańska trasa spacerowa - „Ścieżka pod Reglami” oraz wejścia do popularnych dolin Strążyskiej i Małej Łąki. Tuż obok apartamentów znajduje się przystanek autobusowy, umożliwiający łatwy dojazd do innych atrakcyjnych pobliskich miejscowości (Kościelisko, Witów, Chochołów).
PARKING
Dla gości duży, wygodny, ogrodzony i oświetlony parking.

Apartamenty


Czerwony JelonekCzerwony Jelonek

Czerwony Jelonek

Apartament z wanną dla 2 osób
Zielona JodłaZielona Jodła

Zielona Jodła

Apartament z prysznicem i widokiem na ogród dla 2 osób
Turkusowy JelonekTurkusowy Jelonek

Turkusowy Jelonek

Apartament z prysznicem dla 2 osób
Turkusowa jodłaTurkusowa jodła

Turkusowa jodła

Dwupoziomowy apartament z antresolą i widokiem na góry dla 3 osób
Beżowy JelonekBeżowy Jelonek

Beżowy Jelonek

Apartament z prysznicem i widokiem na góry dla 2 osób
Żółty narciarzŻółty narciarz

Żółty narciarz

Apartament rodzinny z antresolą i widokiem na góry dla 4 osób

Nasi partnerzy i przyjaciele

REZYDENCJA NA SZYMOSZKOWEJ


Apartamenty w Zakopanem

Planujesz pobyt w Tatrach? Zapraszamy na Szymoszkową. Zapewniamy świetne warunki wypoczynku, miłą i fachową obsługę, o czym przekonali się już nasi Goście. Wielu z nich podzieliło się swoimi opiniami na temat naszego obiektu. Może i Ty do nich dołączysz?

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Informacje na temat polityki prywatności - kliknij link obok Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Sportowa "MW" Maciej Wójciak ul. Kościeliska 74d 34-500 Zakopane
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych- na podstawie Art.6 ust.1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy
  9. Na tej stronie nie zbieramy ani nie przechowujemy Państwa danych osobowych